Uit de honderden inschrijvingen werden 10 finalisten geselecteerd voor de laatste ronde. Na het afleggen van enkele theoretische en praktische proeven (sjorren, conditieproef, vuurtest, etc.) kwamen Ann en Joeri als de geschikte avonturiers uit de bus.
Ze werden uiteraard niet aan hun lot overgelaten. Gewapend met materiaal van A.S. Adventure en Care Plus vertrokken ze samen met een survivalexpert richting Zuid-Amerika. Het team was compleet, toen de lokale gids Darwin zich bij het gezelschap voegde om de onervaren Belgische avonturiers te vergezellen tijdens hun tocht. De jungle kent voor Darwin geen geheimen; hij is ermee opgegroeid en vertelt eindeloze verhalen over expedities naar de verloren inca-stad en over de talloze dieren, planten en mysteries die de jungle rijk is.
Met machetes kapten de Destination Adventure-expeditieleden zich een weg door het oerwoud en beleefden ze tien dagen vol avontuur. Ze zetten hun tocht verder tijdens tropische regenbuien, stoten op prachtige watervallen, talrijke soorten dieren en vissen, ze bouwen zelf een vlot om een rivier over te steken, noem maar op.
Of zoals Ann en Joeri het verwoorden in hun verslag: “De leuze ‘de jungle daagt je uit’ is zeker van toepassing en siert deze tocht! Het is zeker een tocht met een hoog avontuur – én overlevingsgehalte!”
Voor zij die willen deelnemen aan de nieuwe editie: Wees gewaarschuwd ..
Wist je dat .. ?
Krijg je zelf ook zin om de jungle in te trekken en op avontuur te gaan?
Ontdek alles over Destination Adventure 2008